خریدار ضایعات یخچال و فریزر تهران – 09199398240

ضایعات یخچال

اگر به دنبال بهترین مرکز خرید ضایعات یخچال و فریز خراب و دست دوم می باشید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. مجموعه ضایعات نت با توجه به سال ها سابقه در حوزه خرید ضایعات و لوازم خانگی خراب و دسته دوم، یکی از حوزه تخصص های خود را در خریدار ضایعات همچون خریدار انواع یخچال و فریزر خراب گذاشته که به صورت حضوری نیروهای خود را برای خرید لوازم اعزام می نمایند.

در این صورت دیگر نیازی به جا به جایی و رفت و آمدهای پرترافیک نیز نخواهید داشت. با ضایعات نت همراه باشید که پیشنهاد ها و خدمات بالقوه ای برای کاربران خود دارد.معمولاً فروش یخچال های خراب و دست دوم می تواند برای خانواده ها از لحاظ درآمد سودمند باشد.

ما به عنوان بهترین خریدار یخچال سوخته در تهران خدمات خود را با نازل ترین قیمت ها به کاربران ارائه می نماییم. ممکن است برای هر یک از ما پیش آید که نیازمند فروش یخچال های خراب و غیر قابل استفاده خود باشیم. اگر نمی دانید که کجا و چگونه این لوازم را با قیمت های کاملا توافقی و عالی به فروش برسانید ما به شما مجموعه ضایعات نت را پیشنهاد می کنیم. در مرکز ما انواع گوناگونی از یخچال ها در برندهای خارجی و ایرانی خریداری می گردد. همچنین مجموعه ما کار خرید ضایعات کامپیوتر و ضایعات اداری را نیز انجام میدهد .

بهترین خریدار یخچال خراب در تهران

ضایعات نت بالاترین قیمت خرید یخچال خراب در تهران را پیشنهاد می دهد. امروزه تکنولوژی و با روی کار آمدن مدل های متنوع لوازم خانگی موجب شده که اکثر مردم به فکر تعویض یخچال خود باشند. ما به عنوان خریدار یخچال اوراقی در تهران به منظور سهولت در خرید لوازم دست دوم منزل و یا سازمان ها این مرکز را تعبیه نموده ایم و همواره پایبند بر ضوابط و قوانین خاصی هستیم. در این کلان شهر مسلماً یافتن بهترین خریدار یخچال خراب کاری بس دشوار است. تنها کافیست با شماره  09199398240 تماس حاصل نمایید.

بهترین خریدار یخچال خراب در تهران

خریدار یخچال دسته دوم در شمال تهران

مجموعه ضایعات نت به عنوان خریدار یخچال دست دوم و خراب در شمال تهران به صورت فوری و در تمامی ایام هفته مشغول به فعالیت می باشند. ما در مناطق شمال تهران مانند تجریش، ولنجک، نیاوران، اوین، سعادت آباد و … کارشناسانی را برگزیده ایم که در حین پاسخگویی به کاربران عزیز، نیروهای خود را نیز جهت خرید ضایعات منزل در کوتاه ترین زمان به محل برسانند.

خریدار یخچال دسته دوم در جنوب تهران

خدمات خریدار یخچال خراب ما اعم از خریدار یخچال صنعتی دست دوم تنها محدود به شمال تهران نمی باشد. ما در جنوب تهران، در مناطق امیریه، شوش، یافت آباد، خراسان، بازار تهران، مولوی، منیریه، سیروس و … نیز به فعالیت می پردازیم. کارشناسان ما با توجه به اینکه آشنایی کاملی با برند و مارک های یخچال ها دارند، از ارزش پولی آن ها نیز به طور کامل مطلع می باشند.

خریدار یخچال دسته دوم در شرق تهران

اگر در شرق تهران ( قاسم آیاد، تهرانپارس، نارمک، مجیدیه، شمس آباد، حقانی، وحیدیه) به دنبال خریدار یخچال خراب هستید می توانید با کارشناسان ضایعات نت تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما در هر ساعاتی از ایام هفته که تماس حاصل نمایید، در خدمات شما هستند.

خریدار یخچال دسته دوم در غرب تهران – 09199398240

اگر قصد فروش یخچال خراب و فرسوده خود را دارید، بهتر از قبل از هر موضوعی با متخصصان تماس حاصل کنید. کارشناسان ما در غرب تهران که مناطق فردوس، حصارک، وردآورد، تهرانسر، کن، آزادی و … را تحت پوشش قرار می دهد، در رابطه با میزان ارزش قیمت یخچال اطلاعات مفیدی در خدمتتان قرار می دهند.

چه عواملی در تعیین قیمت یخچال خراب و فرسوده تاثیر دارد؟

چه عواملی در تعیین قیمت یخچال خراب و فرسوده تاثیر دارد؟

معمولاً عواملی که در تعیین قیمت یخچال تأثیر دارد، فوت و سالم بودم لوازم و همچنین نوع برند یخچال می باشد. قیمت یخچال هایی که دارای موتوری سوخته می باشند، با یکدیگر تفاوت قابل توجهی دارند. میزان کثیفی و خط و خش بر روی دستگاه، تکی و دوقلو بودن یخچال ها، تکمیل بودن کشو و لوازم موجود در یخچال از جمله مواردی هستند که در بالا و پایین شدن میزان قیمت تأثیر می گذارند. برای مجموعه ضایعات نت یخچال فرسوده آنچه که بیش از هر چیزی اهمیت دارد، رضایت مشتریان است.

برای آگاهی از قیمت پیشنهاد می کنیم که از یخچال فروشی خود عکسی از طریق واتساپ به کارشناسان ما ارسال نمایید تا با بررسی های لازم قیمت نهایی را به حضورتان برسانند. اما مطمئن باشید که ما بالاترین قیمت ها را در سطح تهران پیشنهاد می دهیم. خرید یخچال خراب خود را به ما بسپارید. ما خریدار یخچال خراب، دسته دوم، فرسوده و ناکارآمد با بالاترین قیمت در منزل شما هستیم.

برای فروش ضایعات خانگی و ضایعات یخچال با شماره 09199398240 تماس بگیرید.

خریدار انواع یخچال دسته دوم با مجموعه ضایعات نت

در حوزه خرید یخچال ما هر نوع لوازمی که داشته باشید را حاضر هستیم با قیمت های باورنکردنی دریافت کنیم. خریدار یخچال خراب ال جی، خرید یخچال خراب با موتور سوخته، یخچال های دست دوم در برند سامسونگ و .. و هر آنچه که تصور می کنید را مرکز ما خریداری می نماید.

تنها کافی است که با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا قیمت نهایی را به حضورتان برسانیم. فرقی ندارد که یخچال شما گاز دارد و یا بدون گاز است، برد آن سوخته است و یا آسیب دیدگی موتور دارد. با در نظر گرفتن قیمت هر کدام امکان خرید یخچال فرسوده در هر نوعی که باشد، وجود دارد. منتظر تماس شما با مجموعه ضایعات نت در تمامی نقاط تهران هستیم.

20.000.000