خریدار ضایعات لباسشویی در تهران – 09199398240

ضایعات لباسشویی

خریدار ضایعات لباسشویی دست دوم خراب و سالم ، سوخته ، پوسیده و….در محل شما هستیم بهترین خریدار یخچال ساید بای ساید دست دوم موتور سوخته ، برد خراب ، تعمیری بدون گاز هستیم خریدار ضایعات یخچال فریزر دست دوم الجی سامسونگ بکو دوو خریدار یخچال دست دوم اسنوا ، هیمالیا ، آزمایش ، آیسان ، جنرال استیل و جنرال الکتریک و…. برای فروش ضایعات خانگی خود با شماره 09199398240 تماس بگیرید.

خریدار ماشین لباسشویی خراب در تهران

ضایعات نت بهترین خریدار ماشین لباسشویی خراب است. اگر ماشین لباسشویی تان خراب و فرسوده شده است آن را به ضایعات نت بسپارید. این مرکز همه نوع لباسشویی خراب یا هر کدام از قطعات مانند

  1. گیربکس و دیگ
  2. بلبرینگ
  3. نمد
  4. تسمه لاستیک دور در
  5. محفظه جا پودر

و هر قسمتی از ماشین لباسشویی آن خراب شده بود ما آن را به بالاترین قیمت از شما خریداری می کنیم.اگر لباسشویی تان قدیمی شده است و بدنه آن به طور کلی خراب و فرسوده است.

مرکز خرید ضایعات نت آن ماشین لباسشویی کهنه را با بالاترین قیمت از شما می خرد؛ طوری که رضایت شما را جلب می کند. ما ماشین لباسشویی قدیمی را به شکل ضایعات لباسشویی از شما خریداری می کنیم و بابت آن قیمت مناسبی می پردازیم.

خرید ماشین لباسشویی خراب و برد سوخته و دیگ سوراخ

اگر برد ماشین لباسشویی شما سوخته است و قصد دارید یک ماشین لباسشویی دیگر بخرید. دیگر نگران نباشید، مرکز خرید ضایعات در تهران به عنوان بهترین خریدار ماشین لباسشویی فرسوده ، ماشین لباسشویی شما را به بهترین قیمت از شما خریداری می کند.

اگر صاحب ماشین لباسشویی خراب در مدل های سامسونگ، ال جی، پاکشوما و برندهای مطرح هستید و دیگ ماشین لباس شویی تان شکسته یا سوراخ شده، ما خریدار لباسشویی اوراقی و دیگ شکسته شما می باشیم.

 ما در ضایعات نت آماده خرید انواع لباسشویی های سالم و دست دوم و خراب و نیاز به تعمیر و با تمامی مارک های موجود در بازار با بهترین قیمت و پرداخت سریع هستیم فققط کافی است با شماره 09199398240 تماس بگیرید.

قیمت خرید لباسشویی دست دوم

قیمت خرید لباسشویی دست دوم

قیمت خرید ماشین لباسشویی به عواملی مانند مدل یا جنس بستگی دارد. بعد از تماس با ضایعات نت کارشناسان ما برای قیمت گذاری و بررسی در محل مورد نظرتان حاضر می شوند. البته قدیمی و جدید بودن ماشین لباسشویی هم از سری عوامل تاثیر گذار روی قیمت خرید ماشین لباسشویی دست دوم هستند.

پس هر نوع ماشین لباسشویی با هر شدت خرابی از هر بردی و مدلی دارید مرکز ضایعات نت بهترین خریدار ماشین لباسشویی کارکرده و خراب شما می باشد. این مرکز با بهره گیری از تجهیزات خود ماشین لباسشویی خراب و از کار افتاده تان را از شما به بالاترین قیمت می خرد و در اسرع وقت و بدون صرف هزینه بارگیری و انتقال آن را به مکان های اسقاط می فرستد.

منصف ترین و بهترین خریدار لباسشویی فرسوده

ضایعات نت این اطمینان را به شما می دهد که با یک کارشناسی دقیق و منصفانه ماشین لباسشویی تان را به بالاترین قیمت در سطح شهر از شما خریداری می کند.

این مرکز بهترین خریدار ماشین لباسشویی دست دوم از هر مارکی مانند ال جی، سامسونگ، اسنوا، بوش، پاکشو و کلیه ماشین لباسشویی های سطلی و قدیمی با مناسب ترین قیمت در سطح شهر می باشد. ضایعات نت در هنگام خرید ماشین لباسشویی کارکرده و خراب شما چنان قیمتی را به شما پیشنهاد می دهد که رضایمندی شما را جلب کند و شما راضی از معامله باشید و ضرر نکنید.

سوالات متداول خرید و فروش لباس شویی

ماشین لباسشویی قدیمی هم خریدارید؟

بله ، لباسشویی های قدیمی قیمتشون جزیی هست ، چون قدیمی ها اسکات میشن عکس لباسشویی خود را از طریق واتساپ بفرستید.

حمل و نقل ضایعات به عهده چه کس است؟

جابجایی لباسشویی بر عهده خودمون هست ، خرید فقط به صورت نقدی ، استعلام قیمت در سریعترین زمان به صورت مجازی ، ارسال نزدیک ترین کارشناس به محل شما

8.000.000