خریدار ضایعات لوازم برقی صنعتی تهران – 09199398240

ضایعات لوازم برقی

در دنیای امروز، لوازم برقی توی زندگی ما وارد شده و بدون اونها نمی‌تونیم بسیاری از کارهامون رو انجام بدیم. ولی وقتی این لوازم قدیمی یا خراب میشن، به ضایعات لوازم برقی تبدیل میشن. اما این ضایعات می‌تونن دوباره استفاده بشن، به شرطی که به درستی مدیریت بشن. توی شهر تهران، که قلب صنعت کشوره، خیلی از مردم به دنبال خریدار برای این ضایعات برقی هستن تا دوباره ازشون استفاده کنن.

سایت ضایعات نت مکانی است که افراد و شرکت‌ها می‌توانند ضایعات و مواد دست دوم خود را به فروش بگذارند یا از طریق آن، مواد بازیافتی و ضایعات مورد نیاز خود را بیابند. این سایت در زمینهٔ خرید ضایعات لوازم برقی صنعتی ، مواد بازیافتی فعالیت می‌کند و به تسهیل فرآیند بازیافت و کاهش آلودگی محیط زیست کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید : خریدار ضایعات آهن در تهران

خریدار ضایعات لوازم برقی در تهران

” ضایعات نت” بهترین خریدار ضایعات در تهران است که به دنبال جمع‌آوری و خرید ضایعات لوازم برقی می‌باشد. اگر شما لوازم برقی قدیمی یا خرابی دارید که نیاز به دور انداختن دارید، ما در “ضایعات نت” به خرید این ضایعات می‌پردازیم. با ما تماس بگیرید تا برای شما بهترین قیمت را برای ضایعات لوازم برقی‌ تان ارائه دهیم و به عملیات بازیافت آنها کمک کنیم. به این توجه داشته باشید که همه محصولاتی که به ضایعات نت می‌فرستید، با دقت و به روش‌ های محیط زیستی مورد بازیافت قرار می‌گیرند، تا به کاهش آلودگی محیط زیست کمک شود.

همچنین، در ضایعات نت به دنبال همکاری با فروشندگان و بازاریابان در زمینه خرید و فروش ضایعات لوازم برقی هستیم. اگر شما دارای تعداد بزرگی از ضایعات لوازم برقی هستید و می‌خواهید آنها را به فروش برسانید، ما آماده همکاری با شما هستیم. با وارد شدن به سایت ضایعات نت می‌توانید به راحتی با ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتر را درباره فرصت‌ های همکاری و شرایط معامله بررسی کنیم. با ضایعات نت، از اینکه به کاهش ضایعات و حفظ محیط زیست کمک می‌کنید، افتخار خواهیم کرد.

قیمت ضایعات لوازم برقی

با توجه به نوع و وضعیت ضایعات لوازم برقی، قیمت‌ها متغیر می‌باشند. در زیر یک نمونه جدول برای قیمت‌های متداول ضایعات لوازم برقی آورده شده است:

نوع ضایعه قیمت (تومان بر کیلوگرم)
موتورهای الکتریکی 200,000 تا 500,000
کابل و سیم برق 100,000 تا 300,000
قطعات الکترونیکی 300,000 تا 700,000
باتری‌های قدیمی 50,000 تا 150,000
ماشین‌آلات برقی خراب 500,000 تا 1,500,000

لازم به ذکر است که این قیمت‌ها تقریبی می‌باشند و ممکن است بسته به شرایط بازار و نوع ضایعه تغییر کنند. برای دریافت قیمت دقیق، با شماره ما 09199398240 می‌توانید تماس بگیرید.

فروش لوازم برقی خراب

اگر لوازم برقی خراب یا دست دومی دارید که می‌خواهید از آنها به عنوان ضایعات کسب درآمد کنید، ما آماده خرید آنها هستیم. در ضایعات نت، ما به دنبال محصولاتی مانند موتورهای الکتریکی، کابل و سیم برق، ضایعات الکترونیکی، باتری‌های قدیمی و ماشین‌آلات برقی خراب می‌باشیم. با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت را برای لوازم برقی خرابتان ارائه دهیم و به کمک شما در بازیافت این مواد به محیط زیست کمک کنیم. فقط کافی است تا به سایت ضایعات نت مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا محصولات خود را به فروش برسانید.

همچنین، در ضایعات نت ما به ارائه خدماتی سریع و مطمئن متعهدیم. پس از تماس با ما، تیم ما سریعاً با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات مربوط به فروش لوازم برقی خرابتان را بررسی خواهد کرد. سپس، با توجه به نوع و وضعیت محصولات، بهترین قیمت ممکن را برای شما ارائه خواهیم داد. ما تمامی مراحل مربوط به خرید و تحویل محصولات را به صورت سریع و بهینه انجام خواهیم داد تا تجربه شما از فروش لوازم برقی خراب، ساده و موثر باشد.

خرید برد الکترونیکی کیلویی

ما در ضایعات نت آماده خرید برد‌های الکترونیکی به صورت کیلویی هستیم. اگر شما برد‌های الکترونیکی خراب یا دست دومی دارید که می‌خواهید از آنها به عنوان ضایعات کسب درآمد کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد. با تماس گرفتن با ما، می‌توانید جزئیات بیشتر را درباره فروش برد‌های الکترونیکی خود بدانید و ما بهترین قیمت را برای آنها ارائه خواهیم داد. این روند برای شما ساده و موثر خواهد بود و به کمک شما در بازیافت مواد الکترونیکی و کاهش آلودگی محیط زیست کمک خواهد کرد.

خریدار قطعات الکترونیکی دست دوم در تهران

ما در ضایعات نت خریدار قطعات الکترونیکی دست دوم می‌باشیم. اگر شما قطعات الکترونیکی قدیمی یا دست دومی دارید که می‌خواهید از آنها به عنوان ضایعات کسب درآمد کنید، ما آماده خرید آنها هستیم. از جمله قطعات الکترونیکی که می‌توانید به ما بفروشید، می‌توان به مدارهای الکترونیکی، میکروکنترلرها، ترانزیستورها، مقاومت‌ها، و … اشاره کرد. با تماس گرفتن با ما، می‌توانید جزئیات بیشتر را درباره فروش قطعات الکترونیکی خود بدانید و ما بهترین قیمت را برای آنها ارائه خواهیم داد. این روند برای شما ساده و موثر خواهد بود و به کمک شما در بازیافت مواد الکترونیکی و کاهش آلودگی محیط زیست کمک خواهد کرد.

شماره خریدار ضایعات لوازم برقی صنعتی تهران : 09199398240

خریدار لوازم برقی سوخته

ما در “ضایعات نت” به دنبال خرید لوازم برقی سوخته و آسیب دیده می‌باشیم. اگر شما دستگاه‌های برقی خراب، تجهیزات الکتریکی سوخته یا قطعات برقی دیگری که به آن‌ها آسیب رسیده است دارید، ما آماده خرید آنها به منظور بازیافت و استفاده مجدد هستیم. با تماس گرفتن با ما، می‌توانید جزئیات بیشتر را درباره فروش لوازم برقی سوخته خود بدانید و ما به شما بهترین پیشنهاد را ارائه خواهیم داد. این فرآیند برای شما ساده و موثر خواهد بود و همچنین به کاهش آلودگی محیط زیست کمک می‌کند.

خریدار لوازم برقی سوخته

خریدار لوازم برقی خراب

اگر به دنبال خریدار لوازم برقی خراب هستید، شما در محل صحیح هستید. ما آماده خرید لوازم برقی معیوب شما هستیم. از لامپ‌ ها و ماشین ‌لباسشویی تا تلویزیون ‌ها و یخچال‌ ها، هر نوع لوازم برقی خرابی که دارید، ما به خرید آنها علاقه ‌مندیم. با ما تماس بگیرید تا جزئیات را بررسی کنیم و بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه دهیم.

با ارسال جزئیات و تصاویر محصولات خرابی که دارید، ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین قیمت را برای آنها دریافت کنید. ما از لحاظ توانمندی‌ها و تجربه، بهترین گزینه برای خرید لوازم برقی معیوب شما هستیم. منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر از سوی شما هستیم تا بتوانیم شروع به همکاری کنیم.

80.000