خرید ضایعات بالاترین قیمت در دهکده المپیک – 09199398240

ضایعات دهکده المپیک

گروه خریدار ضایعات نت یک شرکت تخصصی و حرفه ای برای خرید و فروش ضایعات در دهکده المپیک و تهران می باشد که تیم تخصصی و باتجربه ای در بازار خرید و فروش ضایعات را دارا است و سابقه چندین ساله و طولانی مدت در بازار خرید و فروش ضایعات دارد و به تمامی شرکت ها و کارخانه ها و تولیدی ها کمک می کند تا فروش ضایعات خود را با قیمت به روز و به صرفه انجام دهند.

شماره خریدار ضایعات در دهکده المپیک : 09199398240

خریدار ضایعات در محل دهکده المپیک – 09199398240

کلیه خدمات خرید ضایعات از جمله حضور در محل ، بارگیری، انتقال آنها به مرکز ضایعات رایگان است و در صورتی که در دهکده المپیک ساکن هستید ، می توانید با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به محلی که ضایعات در آن قرار دارد خواهیم رساند. ما سعی داریم بهترین خریدار ضایعات فلزی و آهن شما باشیم.

از جمله نکات دیگری که ما سعی کرده ایم در مجموعه خود بدان پایبند باشیم، خوش قولی و حضور در محل قرارگیری ضایعات در اسرع وقت می باشد. ما در دوره ای زندگی می کنیم که خوش قولی به هنگام رفتن به قرارهای ملاقات می تواند تاثیر خوبی بر معامله داشته باشد. ما نیز این موضوع را سر لوحه فعالیت هایمان قرار داده ایم تا بتوانیم رضایت کامل مشتریان را جلب کنیم.

خرید انواع ضایعات و فلزات قراضه با بالاترین قیمت – 09199398240

فلزات دارای ترکیبات آهنی : این گروه فلزات که دارای ترکیبات آهن می باشند در ترکیب اصلی آن ها آهن وجود دارد. مثل: آهن و فولاد. این فلزات در بدنه ماشین های قدیمی ،ابزار های خانگی ، فلزاتی که در ساختار و اسکلت ساختمان ها استفاده می شود، ریل های راه آهن و … کاربرد دارد. در ایران این نوع از فلزات بسیار مورد توجه هستند و در صنعت ایران نقش اساسی را بر عهده دارند.

فلزاتی که ترکیب اهن ندارند: این گونه فلزات در ترکیب اصلی خود هیچ گونه آهنی ندارند. برای نمونه آلومینیوم که از آن فویل و قوطی های کنسرو ساخته می شود. فلزات دیگری نیز وجود دارند که در ترکیب اصلی آن ها آهن وجود ندارد مانند  ضایعات مس ، سرب ، روی ، نیکل ، کبالت ، تیتانیوم ، کروم .میزان این نوع فلزات از فلزات دارای آهن بسیار کم تر است.

خرید ضایعات آهن خرید و فروش ضایعات فلزی در دهکده المپیک مانند ضایعات آهن، چدن ، میلگرد و انواع ضایعات ساختمانی، ضایعات پلاستیک ، ضایعات فلزات رنگی ، مانند: مس ،آلومینیوم، برنج و … با بالاترین قیمت و به صورت نقدی توسط شرک ضایعات نت انجام می شود.ن در صورت نیاز تنها کافی است با شماره 09199398240 تماس بگیرید .

اهداف ضایعات نت در زمینه خریدار آهن ضایعات

هر مرکزی برای آنکه بتواند فعالیت های خود را بسیار موثر و کارا پیگیری کند، نیازمند است که اهدافی را برای خود تعریف کند و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را به کار گیرد. ضایعات نت نیز از این موضوع مستثنا نبوده و اهدافی را برای خود تعریف کرده است که به شرح ذیل می باشد :

مهمترین هدفی که ضایعات نت به شدت خود را در پی رسیدن به آن متعهد می داند، رضایت مشتریان و کسانی است که با ما وارد معامله می شوند. ما بهترین و بالاترین قیمت را در کنار خدماتی بسیار عالی به مشتریان خود ارائه می کنیم. پایبندی به این نکته، باعث شده است که ما در کارمان موفق باشیم و مشتریان ما از داد و ستد با ما راضی باشند.

یکی از اهدافی که ما در ضایعات نت برای خود تعریف کرده ایم، حفاظت همه جانبه از محیطی است که در آن در حال زندگی هستیم. همان طوری که می دانید دپوی ضایعات اگر به صورت طولانی مدت صورت بگیرد، ممکن است برای محیط زیست خطراتی را ایجاد کند. از آنجایی که ما باید وارثان خوبی برای زمین باشیم، این مجموعه را راه اندازی کرده ایم تا از ورود فلزات آلاینده به داخل آب های زیر زمینی ممانعت به عمل آوریم.

هر مجموعه بزرگی که کار خود را شروع می کند، قصد دارد برای عده زیادی از افراد نیز اشتغال زایی کند. ضایعات نت نیز که یک مرکز خرید انواع ضایعات آهن است، به این هدف به خوبی توجه دارد و سعی دارد افراد بیشتری را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به کار مشغول نماید.

خریدار انواع ضایعات فرسوده در دهکده المپیک

امروزه از فولاد و قراضه آهن برای ساخت محصولات فولادی جدید بسیار استفاده می شود و می توان گفت این دو ماده از مواد اولیه مناسبی برای ساخت محصولات جدید به حساب می آید. میزان تولید بسیار زیاد آهن و فولاد باعث شده است که در قرن دوازدهم نیاز به صنعت فرآوری قراضه از منابع ثانویه احساس شود و در نتیجه این صنعت به شکل امروزی پا بگیرد.

قراضه قدیمی و فرسوده محصول فولادی رایج است که دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد و به عبارت دیگر می توان گفت که عمر کارکرد آن ها به اتمام رسیده است. منابع عمده قراضه قدیمی شامل قراضه وسایل خانگی مثل یخچال و فریزر ، قراضه خودرو ، اجزای ساختمانی ، پل ها و … می باشند.

طبقه بندی آهن قراضه ها را بر اساس عیار آهن موجود در آن ها مشخص می کنند. بر اساس همین طبقه بندی است که آهن های قراضه برای ذوب در کوره های فولادی آماده می شوند. قراضه حاصل از صنایع آهن و فولاد را می توان به دو دسته کلی داخلی و خارجی تقسیم نمود.

برای فروش ضایعات فرسوده خود در دهکده المپیک با ما تماس بگیرید :‌ 09199398240

بهترین خریدار ضایعات در دهکده المپیک

منابع تامین آهن ضایعات

برای تامین منابع لازم برای آهن قراضه باید از جایگاه ضایعات فلزی ایجاد شده از موارد زیر استفاده می شود :

  • لوازم خانگی و بسته بندی مواد غذایی
  • ضایعات ایجاد شده از خطوط ساخت فولاد سازی ها، خودروسازی‌ها
  • آهن قراضه های کشتی سازی ها ، ماشین سازی ها، قطعه سازی ها
  • صنایع نفت و پتروشیمی ، صنایع کارخانجات سیمان ، سد سازی ، پل سازی
  • ماشین آلات کشاورزی ، آهنگری و ریخته گری
  • آهن آلات باقی مانده از خرابی سیل و زلزله ، تخریب خانه قدیمی و فرسوده
  • جداسازی اجزای کشتی ها و واگن قطارها و بازسازی خطوط ریل راه آهن
  • ماشین آلات راهسازی و انواع خودروهای از رده خارج شده

چرا خرید ضایعات آهن دارای اهمیت است ؟

معمولا در بیشتر ضایعاتی که توسط کارخانه ها، شرکت ها و منازل تولید می شود، حضور این دو فلز نقش پر رنگی دارد. از آنجایی که می توان این فلزات را بازیافت کرد و در تولید موارد مختلف و گوناگون مورد استفاده قرار داد، لازم است که به جمع آوری ضایعات آلومینیوم و آهن توجه بیشتری کرد. یکپارچگی در جمع آوری این ضایعات می تواند به ما کمک کند که اهدافی را که برای رضایت شما و خودمان تعریف کرده ایم، دست پیدا کنیم.

ضایعات ساختمانی کدام ها هستند ؟‌

ضایعات ساختمانی ، مواد یا اشیا ساخته شده از آهن یا فولاد است که دیگر قابل استفاده نیستند یا دچار خرابی و آسیب شده‌اند. این زایدات شامل قطعات فلزی ناقص، باقیمانده‌های تولید صنعتی، قطعات پوسیده، بناهای قدیمی یا نیاز به تعمیر و همچنین محصولات نامناسب یا بازیافت نشده آهن و فولاد می‌شود.

زایدات آهن از نظر اقتصادی اهمیت بالایی دارند. از آنجایی که بازیافت ضایعات آهن و فولاد می‌تواند موجب صرفه‌جویی در منابع طبیعی و انرژی شود، تولیدکنندگان فلزات اغلب به دنبال جمع‌آوری و بازیافت ضایعات هستند. این ضایعات پس از جمع‌آوری و پردازش، به طور معمول به شکل ذوب شده و به تولید مجدد قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بازیافت این نوع ضایعات می‌تواند تأثیرات محیط زیستی مخربی که ناشی از استخراج و فرآوری مستقیم مواد خام فلزی است، را کاهش دهد.

همچنین، بازیافت ضایعات آهن باعث کاهش نیاز به معادن جدید برای استخراج مواد خام می‌شود و به حفظ منابع طبیعی کمک می‌کند.

چگونگی استفاده از آهن قراضه در ایران

کسانی که بهرمندی بیشتری از خرید ضایعات آهن در ایران می برند و رقم بالایی از واردات آهن را نیز دارند کارخانه های فولاد سازی هستند. جمع آوری آهن آلات قراضه و انتقال آن به چنین صنایعی سبب ارتباطی دو سویه و پر سود هم برای خریدار و هم برای فروشنده می باشد.

وارد کردن آهن قراضه از دیگر کشورها برای راه اندازی خط تولید برخی از کالاهای فلزی در بقیه کشورها امری متداول می باشد. خارج کردن ارز و وارد کردن آهن قراضه باعث کند شدن روند تولیدات و سوددهی کمتر می شود. پس با این تفاسیر لزوم بهره گیری از مراکزی که بتوانند این گونه فلزات و آهن آلات را با بهترین کیفیت جمع آوری کرده و در اختیار کارخانجات قرار دهند بیش از پیش احساس می شود.

شماره بهترین خریدار ضایعات دهکده المپیک – 09199398240

09199398240