خریدار ضایعات آهن آلات در تجریش تهران – 09199398240

خریدار ضایعات الکتریکی

شرکت ضایعات نت با داشتن سالها تجربه در خريد ضايعات، يکی از بهترين خريداران انواع ضايعات از جمله ضايعات آهن ، ضايعات مس ، ضايعات ساختمانی، ضايعات استيل و …، در منطقه تجریش تهران می باشد. اعتبار ما تجربه، قيمت مناسب و اعتماد شماست. جهت فروش ضایعات خود با شماره 09199398240 تماس بگیرید .

شرکت ما بهترین خریدار انواع ضایعات در تجریش شامل ضایعات آهن ، ضایعات آهن آلات ، ضایعات آهن آلات و فلزات رنگی ، ضایعات مس، ضایعات آلومینیوم، سرب ، برنز، استیل، فلزات ، ضایعات فلزات رنگی ، ضایعات کابل ، ضایعات میلگرد ، ضایعات تیر آهن ، ضایعات سیم مسی ، ضایعات نبشی ، ضایعات میلگرد ، ضایعات آهن قراضه و فروش ضایعات خودرو فرسوده، ضایعات درب ، ضایعات درب و پنجره ، ضایعات تخریب ساختمان ها ، ضایعات لوازم اداری ، ضایعات آهن آلات ساختمانی و همچنین خریدار ضایعات برنج و دیگر ضایعات فلزی در ایران با بالاترین قیمت و بهترین شرایط در کوتاه ترین زمان ممکن است .


جهت فروش ضایعات خود با شماره 09199398240 تماس بگیرید .


خریدار ضایعات آهن در تجریش

خریدار ضایعات آهن در تجریش : یکی از مزیت هایی که ضایعات نت در مقایسه با بقیه مراکز خرید ضایعات آهن دارد آن است که، مبلغی که برای خرید ضایعات به فروشنده پیشنهاد می شود، در کمال انصاف و رضایت هر دو طرف می باشد. کارشناسان ما قیمتی را ارائه می کنند که بتوانند با فروشندگان به صورت دائمی و همیشگی معاملاتی را انجام دهند.

کارشناسان خرید آهن قراضه در ضایعات نت ، مبلغ تمام شده ضایعات را به صورت نقدی در اختیار فروشنده قرار می دهند. یکی از عواملی که باعث می شود مجموعه های این چنینی بتوانند به کار خود ادامه دهند، خوش حساب بودن آن ها در هنگام انجام معامله است. مرکز خرید ضایعات نت ، سعی کرده برای موفقیتش از این مورد به خوبی استفاده کند.

قیمت ضایعات آهن در تجریش – 09199398240

قیمت ضایعات آهن در تهران، بسته به مکان و زمان و شخص متغیر است . قیمت معمولاً به دو صورت یعنی یا به‌طور مستقیم و از طریق مذاکره بین خریدار و فروشنده انجام می‌شود و یا به‌طور غیرمستقیم به‌وسیله‌ اینترنت از طریق سراچه‌های آنلاین قیمت‌گذاری تنظیم می‌شود تا به فروش برسد  . قیمتی که در وب‌سایت‌ها دیده می‌شود لزوماً قیمت بازار و انبارهای ضایعات آهن و آهن‌قراضه نیست پس نمی‌توان به آن سراچه‌ها به‌آسانی اعتماد کرد .

بنابراین شما به یک خریدار مورد اعتماد و باسابقه‌ی کاری برای فروش اشیای بازیافتی خود نیاز دارید که به شما مشاوره بدهد و هم‌چنین به شما کمک کند تا به بهترین شکل و با بهترین و بالاترین و مناسب‌ترین قیمت اشیای بازیافتی خود را به فروش برسانید.

چرا انتخاب ضایعات نت ؟

 1. تسویه نقدی
 2. حضور سریع در محل شما
 3. تضمین بالاتری قیمت
 4. خرید جزئی و کلی از سراسر کشور
 5. سرویس شبانه روزی بدون تعطیلی !
 6. خرید از کارخانه و شرکتهای شخصی و دولتی

خریدارضایعات در محل تجریش – 09199398240

حائض اهمیت هست که بدانید برخلاف انبارهای ضایعات که ممکن است ضایعات بر اساس عملکردشان تفاوت قیمت داشته باشند  ، در انبارهای آهن‌قراضه همه آهن‌قراضه‌ها را بر اساس وزن به فروش می‌رسانند . برای یک انبار آهن‌قراضه ، ارزش هر قطعه ، چیزی است که کوره‌ ذوب برای آن می‌پردازد و ارزش آن‌ها نیز در این مورد هست، نه عملکرد آن‌که مانند ارزش‌گذاری که در انبار ضایعات انجام می‌شود در قطعه به صورتی که در مثال برای موتور ماشین گفته شد .

ضایعات نت بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران می باشد . به‌ طور معمول اگر یک انبار ضایعات نتواند قطعه‌ای را بالاتر از قیمت آهن موجود در آن بفروشد آن را به انبار آهن‌قراضه منتقل می‌کند چراکه دیگر تفاوتی با انبار آهن‌قراضه ندارد تا قطعه را به قیمت وزن آن بفروشند .

اگر قطعه‌ای متشکل از فلزاتی متنوع باشد می‌توان آن را ارزان‌تر خریداری کرد ، زیرا مدیران یک انبار دوست ندارند کارگران آن‌ها زمانشان را به جدا کردن فلزات مختلف از یک قطعه بگمارند . این کار هم‌زمان بر است هم هزینه‌ی بیشتری را می‌طلبد و هم کیفیت کار آن‌ها را پایین می‌آورد .گروه ضایعات نت با بالاترین کیفیت و سرعت در زمینهٔ ی خرید و فروش ضایعات آهنی فعالیت می‌کند .

بهترین خریدار ضایعات در تجریش

ضایعات آهن شامل چیست ؟

ضایعات آهن به معنای مواد یا اشیا ساخته شده از آهن یا فولاد است که دیگر قابل استفاده نیستند یا دچار خرابی و آسیب شده‌اند. این ضایعات شامل قطعات فلزی ناقص، باقیمانده‌های تولید صنعتی، قطعات خراب یا پوسیده، ساختمان‌های قدیمی یا نیاز به تعمیر، و همچنین محصولات نامناسب یا بازیافت نشده آهن و فولاد می‌شود.

ضایعات آهن از نظر اقتصادی اهمیت زیادی دارند. از آنجایی که بازیافت ضایعات آهن و فولاد می‌تواند موجب صرفه‌جویی در منابع طبیعی و انرژی شود، تولیدکنندگان فلزات اغلب به دنبال جمع‌آوری و بازیافت ضایعات هستند. این ضایعات پس از جمع‌آوری و پردازش، به طور معمول به شکل ذوب شده و به تولید مجدد قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بازیافت ضایعات آهن و فولاد می‌تواند تأثیرات محیط زیستی مخربی که ناشی از استخراج و فرآوری مستقیم مواد خام فلزی است، را کاهش دهد. همچنین، بازیافت ضایعات آهن باعث کاهش نیاز به معادن جدید برای استخراج مواد خام می‌شود و به حفظ منابع طبیعی کمک می‌کند.

درباره بازیافت ضایعات آهن و فولاد

به ضایعات فولادی کم کربن آهن قراضه یا ضایعات اهن گفته می شود . همچنین با عناوینی مانند ضایعات فولادی یا فولادی ساده و ضایعات نیز شناخته می شود. همان طور که می دانید آهن جزو فلز هایی به حساب می‌ آید که بعد از مصرف مجدداً می‌ توان آن را ذوب کرد و به اصطلاح می توان به عنوان یک فلز برگشت پذیر از آن استفاده کرد، یعنی محصولات آهنی را پس از مصرف کردن می توان دوباره به صورت آهن قراضه ذوب کرد و برای مصارف دیگری در تولید استفاده کرد.

استفاده کردن از فولاد بازیافتی باعث کاهش ۸۶ درصدی آلودگی هوا می‌شود، و هم‌چنین 40 درصد باعث کاهش استفاده از آب و کاهش آلودگی 76 درصدی آب می‌شود .این نوع فلزات بازیافتی در کل، اندازه و وسعت محل‌های دفن زباله را نیز کاهش می‌دهد .

هم چنان‌که صنعت بازیافت فلز به رشد خود ادامه می‌دهد مطمئناً در آینده کاربردهای بیشتری هم برای این صنعت پیدا می‌شود و می‌توان به شکل‌های مختلف در این صنعت به فعالیت پرداخت . بازیافت عملی هوشمندانه این است که احتیاج به افرادی هوشمند در این زمینه است . گروه ما یعنی گروه ضایعات نت همواره آماده خدمت‌رسانی در این زمینه هست .

ضایعات آهن می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • قطعات خراب یا باقیمانده‌های صنعتی
 • باقیمانده‌های ساختمانی
 • ضایعات تولید صنعتی
 • ساختمان‌های قدیمی یا نیازمند تعمیر
 • محصولات بازیافت نشده آهن و فولاد

کاربرد آهن قراضه

از آهن قراضه ها در تمام جهان برای بازیافت یا استفاده دوباره در خطوط تولید استفاده می شود. امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته علاوه بر طبقه بندی و تفکیک آهن قراضه ها آن ها را با دقت پودر می کنند و با افزودنی های مورد نیاز در صنایع قطعه سازی دسته بندی کرده و به فروش می رسانند. در ایران از این آهن قراضه ها برای ذوب در کوره ها استفاده می شود.

در صنایعی مانند ریخته گری برای ساخت محصولات چدنی از کوره القائی کاربرد بسیار دارد که حرارت آن تا ۱۴۵۰ درجه سانتیگراد نیز می تواند بالا برود و در صنعت فولاد سازی از کوره های قوس الکتریکی که حرارت آن تا ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ درجه سانتیگراد را نشان می‌ دهد نیز می تواند استفاده شود. در ریخته‌گری‌های سنتی هم از کوره‌های گردون بیش از یک تنی استفاده می گردد.

نخست از آهن قراضه‌ های پرسی که متشکل از ورق‌های نازک است در داخل کوره بارگیری کرده و از آن جا که این نوع قراضه زودتر ذوب می‌شود، برای شارژ کوره و تقریب یک سوم کوره این نوع آهن قراضه‌های پرسی به کار برده می شوند و پس از ذوب این قراضه ، قراضه‌هایی با ضخامت بیشتر یا به نقلی قراضه فروش‌ها کلفت بار را در داخل کوره ‌می‌‌ ریزند که با توجه به ذوبی که در داخل کوره موجود است، در مدت زمان کوتاه تری این نوع قراضه‌‌‌ها به حالت مذاب در می آید. این گونه قراضه ها معمولا پس از گذشت یک ساعت تا دو ساعت به صورت کامل ذوب می شوند.


بهترین خریدار آهن قراضه در تهران – 09199398240

ضایعت نت ، خریدار ضایعات آهن تهران می باشد و تمام قد سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. ما خرید و فروش انواع ضایعات آلومینیوم، مس، ماشین آلات فرسوده، ضایعات کامپیوتر و تایرهای فرسوده و کهنه را با بهترین قیمت ضایعات آهن دسته دوم را در تجریش تهران انجام خواهیم داد.

ما با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه خرید ضایعات آلومینیوم و به عنوان یکی از مراکز خریدار ضایعات آهن، بهترین خدمات خود را به شما ارائه خواهیم کرد. اگر در منطقه تجریش تهران هستید ، با کارشناسان ضایعات نت تماس بگیرید تا همکاران ما در نهایت وقت شناسی و خوش قولی خود را به محل ضایعات برسانند.

شماره خریدار ضایعات :‌

09199398240